FAQ  ::  Szukaj  ::  Użytkownicy  ::  Grupy  ::  Galerie  ::  Rejestracja  ::  Profil  ::  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ::  Zaloguj

Temat: Terminarz najbliższych meczów
Dzierzgo

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 4998

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią 12:45, 11 Maj 2007   Temat: Terminarz najbliższych meczów
no właśnie bo jak bedzie lało jak cholera to czy jest sens wogle grać. Dajcie znać jak to jest żeby nie było potem nieporozumień
Dzierzgo

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie 19:32, 22 Kwi 2007   Temat: Terminarz najbliższych meczów
klasa IV BT dziękuje i przeprasza za zamieszanie Wesoly
Dzierzgo

Klasa IV Bt zwraca się z prośbą by nasze mecze nie było o 19 30 bo nikomu nie pasuje ta godzina u nas. W piątek jakby można nam przełożyć mecz na 18 po prostu je zamienić. A jutro też ta godzina nie p ...
  Temat: Klasyfikacja najlepszych bramkarzy turnieju
Dzierzgo

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 2748

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob 8:49, 21 Kwi 2007   Temat: Klasyfikacja najlepszych bramkarzy turnieju
lepiej zliczajcie iość minut rozegranych przez bramkarza i ile w tym czasie puści bramek WesolyWesoly
Dzierzgo

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią 11:48, 20 Kwi 2007   Temat: Terminarz najbliższych meczów
a mistrzowie są z IV BT Wesoly wygraliśmy w 2 klasie Wesoly teraz zostało nas 2 z tamtego składu ale damy rade Wesoly hehe jestesmy optymistami Wesoly pozdro dla 1IP Wesoly dziś gramy WesolyWesoly
Dzierzgo

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią 11:46, 20 Kwi 2007   Temat: Klasyfikacja najlepszych bramkarzy turnieju